Sponsoren

Willekeurige foto

Wedstrijden op zaterdag 16 september 2017
16:30 uur: OZ&PC BG1 - Gemengd onder de 17
 
     
 

Competitieschema

h1    h2    h3    d1    g17    g15    dd1    Alle teams

Za. 16 sep. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  OZ&PC BG1 - Gemengd onder de 17 Vondersweijde, Oldenzaal
15:30
16:30
 
Za. 23 sep. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  EZC CG1 - Gemengd onder de 15 Het Slagman, Enschede
16:30
17:30
  De Meer Da1 - Dames 1 De Waterlinie, Culemborg
15:10
18:10
  De Grunte H2 - Heren 2 De Slag, Hardenberg
17:15
18:15
  De Reest H1 - Heren 1 Bad Hesselingen, Meppel
17:30
19:30
 
Za. 30 sep. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 17 - Het Ravijn CM1 De Vlaskoel, Tubbergen
14:45
15:15
  Gemengd onder de 15 - OZ&PC CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
15:30
16:00
  Heren 2 - WS Twente H5 De Vlaskoel, Tubbergen
16:15
16:45
  Heren 3 - Piranha H2 De Vlaskoel, Tubbergen
17:00
17:30
  Dames 1 - DWK Da1 De Vlaskoel, Tubbergen
17:45
18:15
  Heren 1 - Orca H1 De Vlaskoel, Tubbergen
18:30
19:15
 
Za. 7 okt. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - Losser CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Gemengd onder de 17 - Losser BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 1 - DraGor (SG) H1 De Vlaskoel, Tubbergen
17:15
18:00
  Heren 3 - De Zandstuve H2 De Vlaskoel, Tubbergen
18:45
19:15
  Heren 2 - Losser H2 De Vlaskoel, Tubbergen
19:30
20:00
  Aquapoldro Da1 - Dames 1 Sprenkelaar, Apeldoorn
19:45
21:30
 
Za. 14 okt. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - De Grunte CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Gemengd onder de 17 - WS Twente BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 3 - Losser H3 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  Heren 1 - De Reest H1 De Vlaskoel, Tubbergen
18:00
18:45
  ZPC De Hof H3 - Heren 2 De Vijf Heuvels, Markelo
15:00
16:45
 
Za. 28 okt. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  AquaNovio94 Da1 - Dames 1 Sportfondsenbad -West, Nijmegen
15:00
17:30
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 Dorper Esch, Denekamp
18:00
19:00
  Proteus H1 - Heren 1 De Schaeck, Twello
17:15
19:00
 
Zo. 29 okt. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  EZC BG1 - Gemengd onder de 17 Het Slagman, Enschede
15:00
16:00
  EZC H5 - Heren 3 Het Slagman, Enschede
16:30
17:30
 
Za. 4 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 17 - VZ&PC BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 2 - EZC H4 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 3 - De Grunte H3 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  Heren 1 - De Walvisch H1 De Vlaskoel, Tubbergen
18:00
18:45
  VZ&PC CG1 - Gemengd onder de 15 De Stamper, Vriezenveen
09:00
10:00
  ZPC De Hof Da2 - Dinkel D1 De Vijf Heuvels, Markelo
15:00
16:45
 
Zo. 5 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Schuurman BZC Da2 - Dames 1 't Timpke, Borculo
16:15
18:00
 
Za. 11 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  De Mors BG1 - Gemengd onder de 17 De Koerbelt, Rijssen
14:30
15:45
  OZ&PC Da2 - Dames 1 Vondersweijde, Oldenzaal
16:30
17:30
  WS Twente H6 - Heren 2 't Wooldrik, Borne
18:00
19:00
  WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker - Heren 1 Pagedal, Stadskanaal
17:00
19:00
 
Zo. 12 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  EZC Da4 - Dinkel D1 Het Slagman, Enschede
14:30
15:30
 
Za. 18 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - WS Twente CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 1 - Neptunia24 H1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:30
17:15
  De Spreng Da1 - Dames 1 Rhienderoord, Brummen
15:00
17:15
  VZ&PC H4 - Heren 3 De Stamper, Vriezenveen
17:15
18:15
 
Zo. 19 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Het Ravijn H5 - Heren 2 Het Ravijn, Nijverdal
19:00
20:15
 
Za. 25 nov. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 17 - Het Ravijn BM2 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 3 - De Zandstuve H1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 2 - OZ&PC H3 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  Dames 1 - ENC Arnhem (SG) Da2 De Vlaskoel, Tubbergen
18:15
18:45
  WS Twente Da3 - Dinkel D1 't Wooldrik, Borne
18:45
19:45
  Aqua68 H1 - Heren 1 De Bonte Wever, Assen
18:15
20:15
 
Za. 2 dec. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  De Mors CG1 - Gemengd onder de 15 De Koerbelt, Rijssen
13:45
15:00
  Het Ravijn CM1 - Gemengd onder de 17 Het Ravijn, Nijverdal
16:35
17:50
  Scholtenhagen Da1 - Dinkel D1 De Wilder, Haaksbergen
17:30
19:00
 
Za. 9 dec. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - De Dinkel CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Gemengd onder de 17 - OZ&PC BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 2 - De Grunte H2 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  Heren 1 - EZC H1 De Vlaskoel, Tubbergen
18:00
18:45
  ZPC De Hof Da1 - Dames 1 De Vijf Heuvels, Markelo
17:00
18:45
  De Dinkel H2 - Heren 3 Dorper Esch, Denekamp
18:00
19:00
 
Za. 16 dec. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Heren 3 - De Dinkel H1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 2 - OZ&PC H4 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Deltasteur H1 - Heren 1 De Steur, Kampen
13:45
16:00
  Scholtenhagen CG1 - Gemengd onder de 15 De Wilder, Haaksbergen
16:45
18:15
  Swol 1894 Da2 - Dames 1 de Vrolijkheid, Zwolle
18:00
19:30
 
Zo. 17 dec. 2017WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Piranha Da1 - Dinkel D1 Het Slagman, Enschede
12:15
13:15
 
Za. 6 jan. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  De Zandstuve H2 - Heren 3 De Stamper, Vriezenveen
13:15
14:15
  Losser Da2 - Dinkel D1 Brilmansdennen, Losser
16:45
18:00
  WS Twente H5 - Heren 2 't Wooldrik, Borne
18:00
19:00
 
Za. 13 jan. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  De Walvisch H1 - Heren 1 De Parrel, Groningen
10:30
12:45
  De Grunte CG1 - Gemengd onder de 15 De Slag, Hardenberg
15:30
16:30
  De Zandstuve Da1 - Dinkel D1 De Stamper, Vriezenveen
15:45
16:45
  Piranha H2 - Heren 3 Het Slagman, Enschede
19:15
20:15
 
Za. 20 jan. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - EZC CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Dames 1 - Thetis Da1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 1 - De Veene H1 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:15
  Losser H3 - Heren 3 Brilmansdennen, Losser
16:45
18:00
  Losser H2 - Heren 2 Brilmansdennen, Losser
17:30
18:45
 
Za. 27 jan. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Dames 1 - De Meer Da1 Dorper Esch, Denekamp
18:15
19:15
  OZ&PC CG1 - Gemengd onder de 15 Vondersweijde, Oldenzaal
16:15
17:15
  WS Twente BG1 - Gemengd onder de 17 't Wooldrik, Borne
17:15
18:15
 
Za. 3 feb. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Losser BG1 - Gemengd onder de 17 Brilmansdennen, Losser
15:15
16:30
  Losser CG1 - Gemengd onder de 15 Brilmansdennen, Losser
16:00
17:15
  Orca H1 - Heren 1 De Blauwe Golf, Leeuwarden
17:15
19:45
  DWK Da1 - Dames 1 Veluwehal, Barneveld
18:15
20:30
 
Za. 17 feb. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 17 - EZC BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
15:00
15:30
  Dames 1 - Aquapoldro Da1 De Vlaskoel, Tubbergen
15:45
16:15
  Heren 3 - EZC H5 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  DraGor (SG) H1 - Heren 1 De Welle, Drachten
18:00
20:30
 
Zo. 18 feb. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  EZC H4 - Heren 2 Het Slagman, Enschede
15:30
16:30
 
Za. 24 feb. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - VZ&PC CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 2 - ZPC De Hof H3 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Dames 1 - AquaNovio94 Da1 De Vlaskoel, Tubbergen
18:15
18:45
  Heren 1 - Proteus H1 De Vlaskoel, Tubbergen
19:00
19:45
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
 
Za. 3 mrt. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Dames 1 - Schuurman BZC Da2 Dorper Esch, Denekamp
18:00
19:00
  WS Twente CG1 - Gemengd onder de 15 't Wooldrik, Borne
16:30
17:30
 
Za. 10 mrt. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Heren 1 - WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker De Vlaskoel, Tubbergen
15:15
16:00
  Gemengd onder de 15 - Scholtenhagen CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Heren 3 - VZ&PC H4 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
  Heren 2 - Het Ravijn H5 De Vlaskoel, Tubbergen
18:15
18:45
  Dames 1 - OZ&PC Da2 Dorper Esch, Denekamp
17:45
18:45
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 Dorper Esch, Denekamp
17:00
18:00
 
Za. 17 mrt. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Dames 1 - De Spreng Da1 Dorper Esch, Denekamp
18:45
19:45
  Neptunia24 H1 - Heren 1 It Rak, Sneek
06:30
09:00
  VZ&PC BG1 - Gemengd onder de 17 De Stamper, Vriezenveen
14:00
15:00
  De Zandstuve H1 - Heren 3 De Stamper, Vriezenveen
17:00
18:00
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 Dorper Esch, Denekamp
18:00
19:00
 
Za. 24 mrt. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Heren 1 - Aqua68 H1 De Vlaskoel, Tubbergen
15:45
16:30
  De Dinkel CG1 - Gemengd onder de 15 Dorper Esch, Denekamp
17:15
18:15
  ENC Arnhem (SG) Da2 - Dames 1 Valkenhuizen, Arnhem
18:35
20:35
  OZ&PC H3 - Heren 2 Vondersweijde, Oldenzaal
20:15
21:15
 
Za. 7 apr. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Dames 1 - ZPC De Hof Da1 Dorper Esch, Denekamp
18:45
19:45
  Het Ravijn BM2 - Gemengd onder de 17 Het Ravijn, Nijverdal
14:40
15:55
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 Dorper Esch, Denekamp
18:00
19:00
 
Zo. 8 apr. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  EZC H1 - Heren 1 Het Slagman, Enschede
15:15
16:30
 
Za. 14 apr. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Gemengd onder de 15 - De Mors CG1 De Vlaskoel, Tubbergen
14:30
15:00
  Gemengd onder de 17 - De Mors BG1 De Vlaskoel, Tubbergen
15:15
15:45
  Heren 2 - WS Twente H6 De Vlaskoel, Tubbergen
16:00
16:30
  Heren 3 - De Dinkel H2 De Vlaskoel, Tubbergen
16:45
17:15
  Dames 1 - Swol 1894 Da2 De Vlaskoel, Tubbergen
18:15
18:45
  Heren 1 - Deltasteur H1 De Vlaskoel, Tubbergen
19:00
19:45
  De Dinkel Da1 - Dinkel D1 De Vlaskoel, Tubbergen
17:30
18:00
 
Za. 21 apr. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  Thetis Da1 - Dames 1 LACO Sportcentrum Lingewaard, Bemmel
14:00
16:00
  De Dinkel H1 - Heren 3 Dorper Esch, Denekamp
17:15
18:15
  OZ&PC H4 - Heren 2 Vondersweijde, Oldenzaal
18:00
19:00
  De Veene H1 - Heren 1 Het Sportpark, Almelo
18:45
20:00
 
Za. 28 apr. 2018WedstrijdZwembad, PlaatsVertrekAanvang
  De Grunte H3 - Heren 3 De Slag, Hardenberg
18:00
19:00